POSLOVNICE

Poslovnica Zagreb - Medvedgradska
Medvedgradska 7,
Tel. 01/ 4669 113, 4669 114
Fax. 01/ 4669 115
medvedgradska@eduro.hr

Poslovnica Zagreb - Velesajam
Paviljon 12, Av.Dubrovnik 15
Tel. 01/ 5600 754, 5600 755
Fax. 01/ 6554 706
velesajam@eduro.hr

Poslovnica Zagreb - Solidum
Škorpikova 11,
Tel. 01/ 345 2226, 4669 114
Fax. 01/ 345 2302
skorpikova@eduro.hr

Poslovnica Eduro Varaždin
Frana Supila 18a,
Tel. 042/ 232 490
Fax. 042/ 203 493
varazdin@eduro.hr

 

Poslovnica Eduro Pula
Kranjčevićeva 16,
Tel. 052/ 517 775
Fax. 052/ 517 776
pula@eduro.hr

Poslovnica Eduro Rijeka
Strossmayerova 13b,
Tel. 051/ 377 317
Fax. 051/ 377 319
rijeka@eduro.hr

Poslovnica Eduro Split
Tolstojeva 9
021/ 587 555
091/ 3003 555
split@eduro.hr

Poslovnica Eduro Dubrovnik
ul. Kralja Tomislava 7
- trg. centar DOC,
Tel. 020/ 436 438
Fax. 020/ 436 438
dubrovnik@eduro.hr